लकडाउन उल्लंघन नगर्न सम्झाउँदा प्रहरीमाथि गुलेली र च’क्कु प्र’हार

भक्तपुर। भक्तपुर सुर्यविनायक चोकमा आज बिहान प्रहरीमाथि चक्कु प्रहार भएको छ । सुर्यविनायक चोकमा डिउटीमा रहेका प्रहरीले एक व्यक्तिलाई लकडाउनमा ननिस्कन सम्झाउँदा खाेजे । तर ती व्यक्तिले निहुँ खोजेर गुलेलीले प्रहरीमाथि नै प्र’हार गरेर भागे ।

प्रहरीले लखेट्दै भुलाँचा चोकम्म पुगेपछि समाउन खोज्दा सो व्यक्तिले हवल्दारमाथि फेरि च’क्कु प्र’हार गरे ।

सुदीप क्षेत्री नाम गरेका ती व्यक्तिलाई स्थानीयको सहयोगमा प्रहरीले समात्न सफल भएको छ । क्षेत्रीलाई गुलेली र च’क्कुसहित निय’न्त्रणमा लिएको महानगरिय प्रहरी वृत्त जगातीले जानाएको छ ।

गुलेली र च’क्कु हा’न्ने क्षेत्रीकाे मानसिक अवस्था ठीक नभएको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । घट्नाको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान अघि बढाएको जगाती वृत्तले जनाएको छ । चक्कु लागेर घाइते प्रहरी हवल्दार केशरसिंह रावतको गालामा घाउ लागेको छ ।