श्रद्धाञ्जली दिनेहरुलाई यी नायिकाले भनिन्, ‘म अझैं जिउँदो छु’

एजेन्सी। ‘दिल तो ह्याप्पी हे जी’ बाट चर्चामा आएकी टिभी नायिका सेजल शर्माले शुक्रबार आफ्नो निवासमा आ त्म ह त्या गरेकी छिन् । उनको शव पंखामा पछ्यौरामा झु ण्डि रहेको अवस्थामा भेटिएको थियो । मूल रुपमा उदयपुरकी सेजल आफ्नो आमा–बुवाको इच्छा विपरित सन् २०१७ मा मुम्बई आएकी थिइन् । सु सा इ ड नोटमा उनले आ त्म ह त्याको कारण डि’प्रेशन बताएकी छिन् ।

उनको मृत्युको खबर सुन्ने बित्तिकै प्रशंसक दुखी भए र इन्स्टाग्राममा उनको नामले बनेको अकाउन्टमा कमेन्ट गर्न थाले । यो क्रममा धेरै प्रशंसकले यसै नामसँग मिल्दोजुल्दो अर्की नायिका सेजल शर्मालाई श्रद्धाञ्जली दिन सुरु गरे जसका कारण ती नायिकाले सोसल मिडियामा स्पष्टिकरण दिनुपर्‍यो ।

सेजल शर्मालाई श्रद्धाञ्जली दिन थाले प्रशंसकः

सेजलले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा लेखिन्, ‘हेलो, म आफ्ना सबै साथी र प्रशंसकलाई आफू जिउँदो भएको जानकारी दिन चाहन्छु । म नायिका सेजल शर्माको आ त्म ह त्याको खबर सुनेर स्तब्ध र दुखी भएकी छु । म सबैलाई यो आग्रह गर्न चाहन्छु कि यदि तपाईं जीवनमा दुःखी र डि’प्रस्ड हुनुहुन्छ भने कृपया मृ’त्युलाई अँगालो नहाल्नुहोस् । आ त्म ह त्या कुनै पनि समस्याको हल होइन । मिडियाले मेरो तस्बिर प्रयोग गरेकोमा पनि रुष्ट छु । उनीहरुले यस्तो गर्दा मेरा आफन्तबीच निकै कोकोहोलो मच्चिएको थियो ।’

सेजलले केही पंजाबी र बलिउड फिल्ममा काम गरेकी छिन् ।