चित्रबहादुर केसीलाई का’रबाही गर्ने मन्त्रि बाँस्कोटाको घोषणा

काठमाडौं। सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री गोकुल बाँस्कोटाले कानून सबैका लागि एकै भएकोले गै’रकानूनी काम गरेको पुष्टि भए राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष तथा पूर्व उपप्रधानमन्त्री चित्रबहादुर केसीलाई का’रबाही गरेरै छोड्ने चे’तावनी दिएका छन् ।

मन्त्रिपरिषदका निर्णय सार्वजनिक गर्न बिहीबार मन्त्रालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै अध्यक्ष केसीले यस्तो चे’तावनी दिएका हुन् । उनले भने,‘कानूनअनुसार कारबाही हुन्छ ।’ उनले भने,‘चित्रबहादुर भन्नासाथ कानून विपरीत भयो भने के गर्ने, केपी ओली भए त त्यही कानून बमोजिम हुन्छ, अब चित्रबहादुरको के कुरा ?’

उनले चित्रबहादुर केसीले लोकतान्त्रिक आन्दोलनमा दिएको योगदानको कदर गर्न सकिने तर कानून मिचेर नचाहिने काम गरेको पुष्टि भए त्यतिकै नछोडिने चे’तावनी दिए । उनले भने,‘चित्रबहादुर ग¥या भनेर छाड्न मिल्दैन।’ उनले व्यक्तिको सम्मान अधिकारको कुरा शक्तिसँग मापन नहुने स्पष्ट पारे ।