गगनलाई शान्ताको जवफ : ‘प्रधानमन्त्रीको स्वास्थ्यको विषयलाई लिएर कसैले खिसीट्युरी गर्न जरुरी नै छैन’

काठमाडौं। प्रमुख प्रतिपक्ष दल नेपाली कांग्रेसको युवा नेता तथा सांसद गगन थापालाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) नेतृ तथा सांसद शान्ता चौधरीले कडा जवाफ दिएकी छन ।

सांसद थापाले हिजोको बैठकको विशेष समयमा बोल्दै व्याङ्ग्यात्मक शैलिमा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अब विश्राम लिनुपर्ने बताएका थिए । त्यसको जवाफमा नेकपाका नेतृ तथा सांसद शान्ता चौधरीले तपाईको शरीर विशेष धातुले बनेको त छैन होला ? भन्दै कडा रुपमा जवाफ दिइन ।

सांसद चौधरी भन्छिन “कहिलेकाहीको स्वास्थ्य परीक्षण र उपचारको विषयलाई लिएर व्याङ्यात्मक मन्तव्य राख्ने तपाईं सम्मानीय प्रधानमन्त्री ज्यु जत्तिकै सक्रियता पूर्वक खटेर देखाए हुने नि ।”

उनले थपिन् “बिरामी त सबै हुन्छौ । जन्मिएको दिनदेखि कयौं पटक बिरामी भइन्छ । उपचार गरिन्छ पुनः आफ्नो काममा क्रियाशिल रहिन्छ ।” उनले भनिन् –“सम्मानिय प्रधानमन्त्री ज्यु उपचारको क्रममा सिंगापुरमा हुनुहुन्छ । उहाँको उपचार लगभग पुरा भइसकेको जानकारी प्राप्त भएको छ । उहाँ जत्तिकै खट्न सक्ने हामी युवा हौं भन्नेहरु पनि छैनौं सायद ।”

नेपाली जनताको मत र चाहनाले प्रधानमन्त्री भएको बताउँदै उनले अरुको चाहनाले प्रधानमन्त्री नबनेको कुरा पनि उल्लेख गरिन ।

“तपाईंले राजीनामा मागेर न त उहाँको उत्साह घट्ने छ न क्रियाशिलता नै । सम्माननिय प्रधानमन्त्री केपी ओली ज्यु कै नेतृत्वमा बन्नेछ संमृद्ध नेपाल ।” “उहाँको स्वास्थ्यको विषयलाई लिएर कसैले खिसीट्युरी गर्न जरुरी नै छैन ।”उनले सुनाइन ।