मेयर चिरिबाबुले आचि गरेर ट्वाइलेटको उद्घाटन गरेपछि ! (भिडियो)

जनप्रतिनिधिहरुसँग जनताका अपेक्षा धेरै छन्, जनताको अपेक्षा पूूरा गर्न नसक्दा उनीहरु आलोचित समेत हुने गरेका छन् । हुन त जनप्रतिनिधिहरुका पछिल्ला गतिविधिहरु पनि उदेक लाग्दा नै छन्।

केही समय अघि पोखराका मेयर मनबहादुर जिसीले डोजर चलाएर उद्घाटन गर्दा दुर्घटना भएको खबर आएको थियो । हालै वाग्मती प्रदेशका मन्त्री सालिकराम जमरकट्टेल सहितको टोलीले नुवाकोट पुगेर ट्वाइलेट उद्घाटन गरेको समाचार आएको थियो।

हालै सामाजिक सञ्जालमा एक भिडियो क्लिप भाइरल भएको छ । ललीतपुर महानगरपालिकाका प्रमुख चिरिबाबु महर्जन उक्त क्लिपमा एक शौचालय उद्घाटन गरिरहेको देखिन्छन् । उक्त भिडियो सेयर गर्नेले ‘मेयरसावले आची गरेर ट्वाइलेटको उद्घाटन गरे’ भनेर लेखेका छन्।

भिडियोमा ट्वाइलेटको रिवन काटेर उद्घाटन गरेपछि मेयर टुसुक्क बसेको देख्न भने सकिन्छ । तर उनले शौचालय प्रयोग गरे नगरेको भने थाहा हुन सकेन।

थप भिडियोमा हेर्नुस्