प्रहरीले कारबाहीको तयारी थालेपछि भिटेनले ‘प्राइभेट’ गरे युट्युबको भिडियो

प्रहरीले कारबाहीको तयारी गरेपछि र्‍यापर भिटेनले युट्युबमा राखेकाे आफ्नो भिडियो हेर्न नमिल्ने (प्राइभेट) बनाएका छन्। भिटेन म्यूजिक’ नामक युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको उक्त भिडियो बिहीबार साँझबाट प्राइभेट गरिएको हो।

एक साताअघि सार्वजनिक गरेको र्‍यापको भिडियोमा आपत्तिजनक शब्द प्रयोग भएको भन्दै र्‍यापर भिटेन अर्थात समिर घिसिङलाई कारबाही गर्न प्रहरी प्रधान कार्यालयले साइबर ब्युरोलाई पत्र पठाएपछि युट्युबमा उक्त र्‍याप हेर्न नमिल्ने बनाइएको हो।

भिटेनले एक साताअघि सार्वजनिक गरेको ‘पारा’ शीर्षकको भिडियो नेपालको युट्युब ट्रेन्डिङको पहिलो थियो।

नेपाल प्रहरीका केन्द्रीय प्रवक्ता एसएसपी कुवेर कडायतले भिटेनले फेरि आपत्तिजनक शब्द प्रयोग गरी प्रहरीलाई समेत दुर्वचन बोलेर भिडियो सार्वजनिक गरेकाले कारबाही गर्न निर्देशन दिएको बताए।

भिटेनलाई कारबाही गर्न साइबर ब्युरोलाई प्रहरी प्रधान कार्यालयको पत्र