नेताको भन्दा रविको सभामा समर्थक दोब्बर, नारायणी नदीको किनारमा रविले पाए अपार माया (भिडियो)

काठमाडौं। धरौटीमा रिहा भइसकेपछि सञ्चारकर्मीद्वय रवि लामिछाने र युवराज कँडेलले आफ्नो समर्थकहरुलाई सम्बोधन गरेका छन् । सोमबार मात्रै सञ्चारकर्मीद्वय लामिछाने पाँच लाख र कँडेल तीन लाख धरौटीमा रिहा भएपछि मंगलरबाका दिन उनीहरुले चितवनबाटै भव्य कार्यक्रमकाबीच आफ्नो समर्थकहरुलाई धन्याबाद दिदै सम्बोधन गरेका हुन् । दिउसोको २ बजे देखि सुरु भएको सभामा रवीका लाखौ समर्थक फुल माला बोकेर रविलाई शुभकामना दिन आएका थिए भने रवि लामिछानेले सम्बोधन गर्दै गर्दा जनताहरु खुशीले तालि र सिठ्ठी बजाउदै समर्थन जनाएका छन् । रवि लामिछानेले देश विदेशमा रहेका जनता र समर्थकहरु लाई धन्यवाद दिए र सधै जनताको आवाज बोल्ने भनेका छन्।

रवि लामिछानेले सरकार र नेताहरुको कार्य र सोचले गर्दा देश अहिले यो अवस्थामा छ र आफु कहिले पनि राजनीतिमा नआउने र आफ्नो संचारकर्मीको पेशालाई सधै उच्च ठाउमा राखी जनताको आवाज टिभिबाट देखाउने बाचा सम्म गरे । रविले आफ्नो सम्पतिको बारेमा आएको टिप्पणीलाइ लिएर भनेस् “सरकारले मेरो सम्पति हेरे हुन्छ, मेरो ऋण देख्दा सरकार ढल्ने हुन् कि भन्ने पो डर छ ।” कार्यक्रममा हजारौंको संख्यामा उपस्थित समर्थकहरुलाई फोहोर नगरिदिन अनुरोध गर्दै सञ्चारकर्मी लाछिानेले भने– ‘कृपय फोहोर नगरिदिनुहोला । फोहोर भएता पनि सफा गरिदिनुहोला । फोहोरको व्यवस्थापन हामी आफै गरौं ।

अन्त्यमा उनले आफ्नो न्यायको लागि विदेशबाट समेत आवाज उठाएका सम्पूर्ण दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरुलाई समेत सोही मञ्चबाट धन्यबाद दिएका छन् । हजारौंको संख्यामा उपस्थित समर्थकहरुले ‘हाम्रो रवि हाम्रो देश, प्राण भन्दा प्यारो छ, रवि दाई हाई हाई’ लगाएतका नारा लगाएका थिए । रविको उक्त सभामा नेताहरुको सभा भन्दा दोब्बर जनता तथा समर्थकहरु उपस्थिति भएका थिए।

भिडियो हेर्नुहोस: