जीत सदैव नेपाल र नेपालीको हुनैपर्छ, आज एकपटक फेरि सत्य र न्यायप्रेमी नेपालीले जितेका छन् – धुर्मुस

काठमाडौं। चर्चित टेलिभिजन कार्यक्रम रवि लामिछाने अदालतवाट धरौटीमा रिहा भएपछि हाँस्य कलाकार तथा सामाजिक अभियन्ता सिताराम कट्टेल धुर्मुसले खुसी ब्यक्त गरेका छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल फेसवुक मार्फत खुसी साटेका छन् । चितवन अदालतवाट रवि रिहा भएको खबर बाहिरीएपछि धुर्मुसले सामाजिक सञ्जालमा सत्यको सँधै जित हुने कुरा प्रमाणीत भएको अभिब्यक्ति दिएका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा भनेका छन् , ‘अन्ततःसत्य र न्यायको जीत सदैव सुनिश्चित भएझैं भएको छ । देश भ्र*ष्टाचारमुक्त बन्नु पर्छ, कानुनी राज्य, विधीको शासन हुनुपर्छ ।

जीत सदैव नेपाल र नेपालीको हुनैपर्छ । आज एकपटक फेरि सत्य र न्यायप्रेमी नेपालीले जितेका छन् । अन्याय, अ*त्याचार, भ्र*ष्टाचार, अनियमितताका वि*रुद्ध तथा गरिब दुःखीको लागि न्यायको आवाज बोल्दै आउनुभएको आदरणीय रवि दाई आज झन् दर्विलो शाहसका साथ आम जनताकाबीच आउनुभएको छ । हिरासतमा परे लगत्तैको पहिलो भेटमा तपाईंले पूर्ण आत्मविश्वासका साथ प्रशासनलाई अनुसन्धानमा पूर्ण सहयोग गर्छु भनेर गर्नुभएको प्रतिबद्धताको प्रशासन र न्यायालयले पनि सम्मान गरेको अनुभूति गरेको छु ।

यो जीतले समग्र न्याय क्षेत्रमा काम गर्ने अभियन्ता र सत्यका लागि साथ दिने समग्र शुभचिन्तकको जीत भएको छ । रवि दाई, तपाईंको यो जितले मलाई पनि यो देशका लागि सत्य र न्यायको बाटोमा कत्ति पनि नडगमाई काम गर्न थप उर्जा मिलेको छ । जय देश, जय नेपाल ।।’