कारमा शारिरीक सम्पर्क गर्दा–गर्दै निधन

जुनसुकै कामका लागि आफ्नै बिशेष स्थान हुन्छन् । तर, बैंशले मात्तिएर बेडरुम पुग्न पनि हतार भएझैं सार्वजनिक स्थलमा कारभित्रै काम बिगार्दा एक जोडीको ज्यान गएको छ ।

अमेरिकाको न्यूजर्सीमा हालै एक नौजवान जोडी हराएपछि खोजी सुरु भयो । खोज्दै जाँदा उनीहरुलाई घरको ग्यारेजमा कारभित्र मृ’त अबस्थामा भेटियो । २४ बषिर्य जर्ज रोडि्रगुज र २५ बषिर्य मेलिसा पेरिरा गाडीमा मृ’त अबस्थामा भेटिए । उनीहरु दुवै जना नग्न थिए र प्राण त्याग्नुअघि यौन कार्यमा लिन भएको प्रष्ट बुझिन्थ्यो ।

आखिर कारभित्र यौ’न कार्य गर्दा कसरी ज्यान गयो यो जोडीको ? प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट उनीहरुले कारभित्र संर्सग गर्ने क्रममा एसी खोलेको र त्यहाँबाट उत्पादित कार्वन मोनोअक्साइडका कारण उनीहरुको ज्यान गएको निष्र्कष निकालिएको छ । चिसो कारलाई तताउन उनीहरुले हिटर चलाएको अनुमान गरिएको छ । परिवारले उनीहरु हराएको सूचना प्रहरीलाई दिएपछि खोजी तिब्र पारिएको थियो ।