एउटै श्रीमान एउटै मण्डपबाट बिहे गर्दै लक्ष्मी र सरस्वती (भिडियो)

मानिसहरुका इच्छा पनि अचम्म अचम्मका हुन्छन कसैका कस्ता त कसैका कस्ता । कुनैकुनैका इच्छाहरु थाहा पाउदा त आफैलाई पनि लाज लाग्छ भने कुनैका थाहा पाउदा अचम्ममा पनि परिन्छ । हो आज हामी कुरा गर्दैछौ त्यस्तै अचम्मको इच्छा भएका २ युवतीको बारेमा।

काठमाडौमा बस्ने यि २ युवतीको इच्छा थाहा पाउदा हामी सबै एकछिन अल्लमल्ल पनि पर्यो तर बिस्तारै बुझदै जादा यि २ सगै बस्ने र नातेदार भएकाले यस्ता कुरा गरिरहेका रैछन भन्ने लाग्यो । दैलेखका लक्ष्मी र सरस्वती शाही नाम गरेका युवती काठमाडौमा पढदै बिभिन्न कामहरु गर्छन खाली भएको समयमा ।

लक्ष्मी अहिले मोडलिङमा काम गरिरहेकी छिन भने सरस्वती गित गाउदै संघर्ष गर्दैछिन यस क्षेत्रमा लोक गित लगायत सबै बिधामा उतिकै रुची राख्ने यि २ जनाको कुरा गर्ने क्रममा एउटै श्रीमानसग बिहे गर्न तयार छ। म हामी भन्ने कुरा निकालेपछि हामी चकित पर्यौ । कारण सोध्दा झन अचम्म लाग्यो यो कसरी समभब छ भनेर तर बास्तबिकताले झनै झस्कायो, हेर्नुस त साथमा जादूमय स्वरका धनी यि युवती के भन्छन ? 
हेर्नुहोस भिडियो संवाद