प्रधानमन्त्री ओलीद्वारा ट्रम्प दम्पतीको स्वास्थ्यलाभको कामना

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संयुक्त राज्य अमेरिकाका राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प तथा उहाँकी श्रीमती प्रथम महिला मेलानिया ट्रम्पको शीघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुभएको छ । उहाँले शनिबार सामाजिक सञ्जाल ट्वीट मार्फत स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुभएको हो ।

प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार सूर्य थापाकाअनुसार प्रधानमन्त्री ओलीले ट्वीटमा लेख्नुभएको छ, “श्रीमान् राष्ट्रपतिज्यू तपाई दम्पतीको शीघ्र स्वास्थ्य लाभ तथा स्वस्थ जीवनको कामना गर्दछुँ ।”

राष्ट्रपति ट्रम्प दम्पतीलाई शुक्रबार अक्टोबर २ तारेख कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । राष्ट्रपति ट्रम्पले सामाजिक सञ्जाल ट्वीट मार्फत सो कुरा सार्वजनिक गर्नुभएको थियो । उहाँ दुवै दम्पतीलाई थप उपचारका लागि मिलिटरी मेडिकल सेन्टरमा भर्ना गरिएको छ ।

राष्ट्रपति ट्रम्पलाई हल्का ज्वरो आएपछि शनिबार उहाँलाई अस्पताल भर्ना गरिएको हो । उहाँको स्वास्थ्य सुधारोन्मुख रहेको अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चार माध्यमले समाचार प्रकाशन गरेका छन् । चुनावी अभियान प्रचार प्रसारमा रहेका बेला ट्रम्प दम्पतीलाई कोरोना संक्रमण भएको बताइएको छ ।