लकडाउनका बेला चो’री गर्ने २० जना सार्वजनिक

भीमदत्तनगर। लकडाउनका बेला कञ्चनपुरको भीमदत्तनगर बजार क्षेत्रमा चो’रीको घट’नामा संलग्न २० अभियुक्तलाई आइतबार प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले आइतबार पत्रकार सम्मेलन गरी बजारका पसलदेखि घरमा सामान चोरीमा संलग्न २० जनालाई प’क्राउ गरी का’रवाही प्र’क्रिया अघि बढाएको जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार बजार र आसपासका क्षेत्र चोरी गरिएका ४२ थान साइकलसहित अन्य सामान अभियुक्तबाट बरा’मद गरिएको छ।

“लकडाउनका बेला चो’रीमा संलग्न हुनेमध्ये अधिकांश युवा छन्”, जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक मुकुन्द मरासिनीले भन्नुभयो, “यसअघि चोरी मु’द्दामा कै’द भोगेकासमेत पुनः प’क्राउ परेका छन् ।” उहाँले चोरीलगायत आप’रा’धिक घट’नामा संलग्न अन्यको पनि पहिचान भइसकेको र खोजीकार्य जारी रहेको बताउनुभयो।

“साइकललगायत सामान हराएका व्यक्तिलाई कागजातसहित प्रहरीको सम्र्पकमा आउन सूचितसमेत गरेका छौँ”, उहाँले भन्नुभयो, “अभियुक्तको अदालतबाट म्याद थप भएर अनुसन्धान अघि बढेको छ ।” चोरीमा संलग्न अधिकांश भीमदत्तनगरदेखि कैलालीका रहेको प्रहरीले जनाएको छ। रासस